کد مطلب: 18765 تعداد بازدید: ۱۳۹۹

اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده

چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۵
"حضور بانوان طلبه استان دراجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده "

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، گفت: وجود مدافعان حریم خانواده در جامعه مسئله مهم و ضروری است که دستیابی به این امر، در گروه همکاری و تعامل مسئولان و مردم است.

سرهنگ جمال شاکرمی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، در اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده در مقابل فرمانداری ایلام، اظهار کرد: خانواده ستون و مایه آرامش جامعه انسانی است.

 

وی، بابیان اینکه حجاب یکی از مهم‌ترین عوامل استحکام و صمیمیت بین پدر و مادر و خانواده است، افزود: اگر اسلام به حجاب تأکید دارد، بدون تردید دلیل آن استحکام نهاد خانواده است که اگر نهاد خانواده بر اساس شاخص‌های اسلامی شکل بگیرد به تکامل و سعادت دنیوی و اخروی می‌رسد اما اگر این آرامش آسیب دید،  جامعه در معرض تهدید قرار می‌گیرد.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، یادآور شد:  امروز دشمنان نظام اسلامی و انقلاب،  به اصل و قدرت حجاب پی برده‌اند و تلاش و هدف آن‌ها دور کردن مردم و جوانان از حجاب و اشاعه بی‌حیایی در جامعه اسلامی با معرفی زنان بی‌حجاب غربی به‌عنوان الگو و نمونه برای زنان مسلمان است.

 

شاکرمی، گفت: دشمن اکنون با شیوه‌های مختلف خاک‌ریزهای فرهنگی و اعتقادات دینی ما را هدف قرار داده و برای همه اقشار جامعه از کودک خردسال تا کهن‌سالان، برنامه‌ریزی کرده تا آن‌ها را مطابق بافرهنگ خود تربیت کند و هرسال بودجه زیادی برای دستیابی به  اهداف شوم خود هزینه می‌کند.

 

وی، بابیان اینکه سیاست آمریکا، تربیت جوانانی غیر آمریکایی بافرهنگ آمریکایی از طریق فضای مجازی و ماهواره است، افزود: روزگاری رضاخان به دنبال ایجاد فضای غربی و لیبرالیستی در کشور بود و اکنون نیز دشمنان انقلاب با استفاده از ظرفیت ماهواره و فضای مجازی و رسانه‌ای به دنبال تحقق اهداف شوم خود در راستای ترویج فرهنگ منحط غربی هستند.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، با اشاره به اینکه جامعه و مسئولان باید نگاهی مبتنی و برگرفته از نگاه و آرمان‌های شهدا داشته باشند، یادآور شد: متأسفانه نگاه فرهنگی برخی از مسئولان با نگاه مقام معظم رهبری و دلسوزان انقلاب در تضاد است و اجتماع امروز نشان داد که مردم خواهان مبارزه با بدحجابی هستند و این مسئولین می‌باشند که باید درراه با مبارزه با بدحجابی تلاش کنند.

 

شاکرمی، در پایان بابیان اینکه مردم استان ایلام از مسئولین بخصوص نیروی انتظامی می‌خواهند که در مبارزه با بدحجابی  برخورد کنند، خاطرنشان کرد: این اجتماع نشان داد که کسی نباید فکر کند که فضای خیابان‌ها خالی از عطر شهدا شده  و مردان غیور وزنان عفیفه نشان دادند که پیام شهدا فراموش نشده است