کد مطلب: 20666 تعداد بازدید: ۲۶۹

دیدار معاون پژوهش مرکز با طلاب مدرسه ایلام

چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹:۴۰
معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با کادر و طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا اطهر (س) ایلام ، دیدار و گفتگو کرد.

حجت الإسلام و المسلمین علی اکبر حصاری با اشاره به اینکه برنا مه های  بسیاری از سوی مکاتب انحرافی جهت انحراف مسلمانان  طراحی شده است ، گفت: سال 1960 میلادی،  کشورهایی مثل آمریکا و شوروی که هر دو کاملا انحرافی بودند،  پایان دین را اعلام کردند اما  در سال  1970 انقلابی در ایران  تأسیس شد که کاملاً دینی بود.

وی  جایگاه ایران در جهان را حساس توصیف کرد و افزود : انقلابی که  در ایران ایجاد شد به هیچ قدرتی وابستگی ندارد  و  دین  در ایران به عنوان قدرت بزرگ وارد عرصه شد  و تمام تلاشها ،  بر ای این است که دین اسلام حفظ شود .

معاون پژوهش حوزه های علمیه مرکز  با اشاره به  انقلاب نیکاراگوئه و به انحطاط کشیده شدن  سریع آن ، بیان داشت : این انقلاب اسلامی است که با کمک خداوند و طبق وعده الهی هنوز پابرجاست.

علی اکبر حصاری ، یاری رساندن مؤمنین  از سوی خداوند را  حتمی دانست و گفت : در وعده ی خداوند هیچ خلافی نیست و ما را از جایی که حساب نمی بریم روزی می دهد و آن روزی علم است که نور است و راه روشنی است که ظلمتها  را باز می کند.

وی افزود: فیوضات ، در اثر عملی کردن تقوا و اطاعت از خداوند  به دست می آید و باید کاری که مورد رضای خداست را انجام دهیم .

علی اکبر حصاری  با اشاره به آمار تعداد شیعیان مناطق مختلف و جنایات نیروهای ضد شیعه در آن مناطق  ، گفت :  در آینده ایی نزدیک بازگشت جنایات گروههایی  مثل داعش و تکفیرها و ... به خود کشورهای عرب خواهد بود و در نهایت پیروزی کامل با ظهور حضرت حجت از آن دین اسلام است .

گفتنی است در پایان این دیدار ، حجت الاسلام والمسلمین حصاری ، از پایان نامه های طلاب مدرسه و نیز از نمایشگاه دفاع مقدس که توسط مدرسه برپا شده بود ، دیدن کرد .