کد مطلب: 21612 تعداد بازدید: ۳۴۷

جلسه کارگروه تبلیغ مدارس علمیه خواهران استان ایلام

شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۲:۳۶
دومین جلسه کارگروه تبلیغ مدارس علمیه خواهران استان ایلام با حضور اعضای کارگروه و همچنین معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان ،تشکیل شد .

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سید نواب  حسنی ، مدیر حوزه علمیه خواهران استان ایلام ،  گفت : مدارس علمیه خواهران  استان ، دارای استعدادهای خوبی هستند که  با تعامل و رایزنی با دستگاهها و نهادهای استان ، می توان از این ظرفیت ها  به خوبی استفاده کرد که بحمدالله مدیریت استان  تا کنون با تعدادی از سازمان ها و نهادها ، در  خصوص مسائل مختلف حوزه های  علمیه خواهران  استان از جمله مباحث مربوط به مبلغان ، جلسات مشترکی  داشته است  که بعد از تأیید  مصوبات  و امضای تفاهم نامه ، نتایج به مدارس اعلام می گردد .

وی با اشاره به ضرورت استعداد سنجی مبلغان ، افزود: باید در اعزام مبلغ ، این امر به خوبی مورد توجه قرار بگیرد  و  اعزام  تمام مبلغان  به نهادها و سازمانها باید با نظارت مدیر مدرسه  و بر اساس توانمندی مبلغ ، صورت بگیرد .

مدیر حوزه علمیه خواهران استان ایلام در پایان سخنان  خود ،  برگزاری دوره هایی جهت ارتقاء سطح علمی مبلغان را از امور بسیار مهم دانسته و به حضار تاکید داشتند: مدیران مدارس علمیه خواهران  باید  به این مسئله توجه و در برگزاری این کارگاهها و دوره ها ، اهتمام ویژه ای  داشته باشند .

گفتنی است در ادامه این جلسه ، اعضا  به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات جلسه و سایر امور مربوط به مبلغان پرداختند.