کد مطلب: 22073 تعداد بازدید: ۲۵۷

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه زینبیه ایوانغرب

چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۶:۴۵
مدیر مدرسه علمیه خواهران زینبیه شهرستان ایوان غرب از برگزاری نشست سیاسی با محوریت دشمن شناسی و استکبار ستیزی به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج با حضور اقای اکبری مربی بصیرتی سیاسی سپاه منطقه شهرستان ایوانغرب ، خبر داد .

اقای اکبری ضمن اشاره به زمان دستور تشکیل بسیج و وظایف مهم بسیجیان به تشریح اوضاع حساس منطقه  پرداخت و ابراز داشت : ما بدون آگاهی های سیاسی نمیتوانیم  مسائل پیش رو را بر رسی و تحلیل کنیم لذا بایستی آگاههای خود را با لا ببریم و جریانات را خوب بشناسیم تا خدای ناکرده ندانسته از جریانی پیروی نکنیم که مخالف خط مشی انقلاب باشد.

 وی دفاع از آرمانها و اصول و روشهای انقلاب اسلامی را یکی از مهمترین اهداف بسیج عنوان کردو افزود: امروز هم ما در حال جنگیم و دشمن با چهره و نقشه جدید تری وارد عرصه شده و به جنگ فر هنگی آمده است .به همین منظور لازم است که با تکیه بر فر هنگ غنی وناب خود مقاومت کنیم ونگذاریم ارزشهای ما مورد تهاجم واقع شود.

 مربی بصیرتی سپاه شهرستان ایوانغرب در ادامه با اشاره به  برخی از جنایات شیطان بزرگ منطقه ،آمریکاو هم پیمانانش را نماد روشن استکبار معرفی کرد و افزود : یکی از مهمترین توطئه های دشمن جدایی انداختن بین مردم و ولایت است   و در برابر این توطئه ،از جمله وظایف بسیجیان   دقت وهوشیاری ،حفظ انسجام بین مردم و ولایت ،مرافبت از نفوذ دشمن در بین مسولین ومردم ، است .