کد مطلب: 23114 تعداد بازدید: ۴۵۰

برگزاری نشست حماسه 9 دی در مدرسه ایلام

دوشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۷:۲۶
به مناسبت حماسه 9 دی ، نشستی باموضوع« بصیرت و میثاق با ولایت» با سخنرانی هدی فهمیان از اساتید مدرسه در جمع کادر، اساتید و طلاب برگزار گردید.

هدی فهمیان از اساتید مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س) گفت: عوامل اصلی فتنه ، جریان های خارجی و استکبار بودند، در فتنه88 در واقع سه گروه اصلی در زمره ی  گروه فتنه  بود :

دسته ی  اول: همان عوامل اصلی فتنه یعنی فتنه گران و فتنه انگیزان بودند که عوامل جریان های خارجی و استکباری بودند.

دسته دوم: افرادی بودند که ابزار فتنه شدند و با فتنه هماهنگ بوده و به گونه ایی عوامل اجرایی فتنه قرار گرفتند.

دسته سوم: کسانی بودند که بستری برای فتنه شدندو به صورت ناخودآگاه و جریانی انفعالی ، بستری برای فتنه گران به وجود آوردند .

وی افزود:جریان های استکباری و خارجی در تمام موقعیت ها به دنبال اجرای فتنه در کشور هستند و همواره در تمام موقعیت ها، نظام جمهوری اسلامی و کشور عزیز ما را رصد می کنند تا هر موقعیتی که به دست آوردند وارد شده و مزدورانه نقشه و فتنه ی خود را اجرا کنند.

ایشان در پایان اضافه کرد: دشمنان نظام و انقلاب در دوسطح راهبردی و تاکتیکی سناریوهایی را علیه انقلاب و نظام طراحی کرده اند، در سطح راهبردی هدف حداقلی دشمن از بین بردن مشروعیت نظام است، مشروعیت زدایی از نظام اسلامی در فتنه 88 با گفتن تقلب آغاز شد و آنها می خواستند با این کار و به دنبال آن مشغول سازی در کشور، به اهداف خود برسند. دشمنان سعی می کند با تبدیل کردن انتخابات به فرصتی برای براندازی نرم به هدف اصلی خوددر سرنگونی نظام دست یابند.