کد مطلب: 24355 تعداد بازدید: ۹۹۰

برگزاری جلسه مشترک مدیر حوزه علمیه خواهران استان با مجمع خیرین شهرستان

برگزاری جلسه مشترک مدیر حوزه علمیه خواهران استان با مجمع خیرین شهرستان

چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۷:۰۴
برگزاری اولین جلسه مشترک مدیر حوزه علمیه خواهران استان با مجمع خیرین شهرستان

دراین نشست که با حضور حجت  الاسلام والمسلمین حسنی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان واعضای مجمع خیرین در محل دفتر مدیریت مدرسه علمیه فاطمه زهرای ایلام برگزار گردید.

در ابتدا سیده فاطمه موسوی مقدم مدیر مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س)ضمن اشاره  به  اهم فعالیتهای  آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مدرسه خاطرنشان کرد: این مدرسه با حضور170طلبه مشغول به تحصیل و تقریبا 400طلبه فارغ التحصیل توانسته است در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی حائز رتبه های برتر کشوری بوده لذاهمه با هم وبا عنایت از خداوند  متعال در جهت پیشبرد  اهداف والای مقدس حوزه های علمیه باید قدمهای بزرگتری برداشت .

در ادامه این نشست  حجت الاسلام حسنی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اظهار کرد: حمایت خیرین به حوزه های علمیه یک توفیق الهی است که سعادت دنیا وآخرت را در پیش دارد، حوزه های علمیه با تربیت مبلغین در اهداف برون گرایی تبلیغ و تأثیرگذاری در سطح جامعه توانسته در برابر تهاجم فرهنگی دشمن  اقداماتی همچون اعزام مبلغین به مساجد، مدارس، خوابگاه دانشجویان، پایگاه های مقاومت و جلسات خانگی و همچنین ایجاد وتوسعه مؤسسات قرآنی وابسته به حوزه در داخل مدرسه و سطح شهر... صورت گرفته است .

ایشان با اشاره به اینکه حوزه های علمیه  دولتی نیستند بلکه مردم محورندافزودند: انتظار میرود خیرین در سطح استان  عنایت بیشتری به حوزه های علمیه  داشته باشند .