کد مطلب: 25427 تعداد بازدید: ۳۱۶

نشست نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، با

نشست نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، با

شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸:۳۹
به گزارش روابط عمومی حوزه های علمیه خواهران نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ایلام با کادر و اساتید مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س) برگزار گردید.

به گزارش  خانم عزیزی روابط عمومی حوزه های علمیه  خواهران  استان نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ایلام با کادر و اساتید درمدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س) ایلام برگزار گردید.

 حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ایلام ضمن تبریک سال نو و میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) گفت:در جامعه ما خطر بسیار بزرگ و تهدید کننده  وجود دارد؛ بحث بی حجابی، بدحجابی است، طلاب ومبلغین  نسبت به مساله حجاب و عفاف که دستور اکیدو از ضروریات دین مقدس اسلام است نهایت تلاش و کوشش خود را در این راه بکنند که زنان جامعه ما تأثیر پذیر از برنامه های دشمنان قرار نگیرند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی موسس مدرسه علمیه فاطمه زهرا(س)ضمن  اشاره به اینکه در آستانه ماه مبارک رجب و اعتکاف هستیم خاطر نشان کرد؛ الحمدالله حوزه های علمیه خواهران استان در جامعه خوب در خشیده و این فرصت مناسبی  است برای حوزه علمیه خواهران ،  با حضورپررنگ در مساجد و محافل به  رسالت دینی خود  که تبلیغ است، مسایل دین را تبیین نمایند.

وی در پایان افزود: امسال هم به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نامگذاری شده قطعا جامعه زنان مخصوصا حوزه های علمیه خواهران در این عرصه می توانند نقش آفرین باشند و در باره اهمیت اقتصاد مقاومتی که با تکیه بر توانمندی و تولیدات داخلی است آن را تبیین کنند.