کد مطلب: 25508 تعداد بازدید: ۲۰۵

نشست سیاسی..

نشست سیاسی..

دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲:۱۲
روابط عمومی حوزه های علمیه خواهران استان از نشست سیاسی با حضورسردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران کشور وهیئت همراه در جمع کادر، اساتید و طلاب مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س) ایلام ،خبر داد..

سردار شریف  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران کشور در جمع طلاب  گفت:هدف  امام خمینی(ره) این بود که ما را از وابستگی ها و دین زدایی ها رها ببخشد،تا جوانان امروزبتوانند با افتخار واقتدار در مجامع ملی وبین المللی حضور داشته باشند،

ایشان با تاکید به کسانی که می خواهند مروج انقلاب باشندگفت :آنها باید به مطالعه دوره پهلوی و دوران پیشین انقلاب داشته باشندتا بدانند وبه آیندگان بسپارند که چگونه ریشه ظلم برچیده شد وبا خون چه جوانانی درخت انقلاب اسلامی آبیاری شد وبه شکوفایی رسید.

در ادامه وی افزود: در جامعه اسلامی بعد از 26سال که پیکر غواصان را می آورند مردم ایران با چه شور و اشتیاقی از آنان استقبال می کنند.

سردار شریف با اشاره به  عوامل استکبار اسرائیل و انگلیس که می ترسند اسلام ترویج پیدا کند اظهارکرد: در اروپا گروهی تشکیل دادند  که چهره اسلام را خشن جلوه دهند و این نقشه و حربه را در اروپا پخش کردند ومیخواهند اسلام هراسی در دنیا ترویج نمایند.

ایشان خاطر نشان کردند: خانم رایس وزیر اسبق آمریکامی گوید، ما به عنوان یک آمریکایی، برجسته ترین ایران شناس و فرهنگ شناسان را در اختیار داریم، اما مشکل ما این است ایران را برهم زنیم ولی موفق نمی شویم . و اعتراف می کند که رهبر جمهوری اسلامی به قدری مقتدر است که می تواند نقشه های ما را برهم زند.

در پایان سردار شریف به سوالاتی که از طرف طلاب مطرح گردید توضیحاتی ارائه دادند .)