کد مطلب: 26264 تعداد بازدید: ۳۸۳

مدرسه ایوانغرب

مدرسه ایوانغرب

شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶:۵۰
نشست سیاسی" با موضوع بصیرت " با هدف ارتقاء بصیرت و آگاهی طلاب در امور سیاسی مهم روز با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی محمد لروند امام جمعه وموسس مدرسه علمیه زینبیه (س) در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه زینبیه(س) ایوانغرب برگزار شد...

نشست سیاسی"با موضوع بصیرت "با هدف ارتقاء بصیرت و آگاهی طلاب در امور سیاسی مهم روز با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی محمد لروند  امام جمعه  وموسس مدرسه علمیه زینبیه (س) در جمع  طلاب و اساتید مدرسه علمیه زینبیه(س) ایوانغرب برگزار شد.

 حجت الاسلام والمسلمین لروند دراین نشست به ضرورت علم وبصیرت در زندگی بشر اشاره کرد و انرا از مهمترین ملزومات زندگی انسانها خصوصا قشر تحصیلکرده دانست و گفت: بسیار اتفاق افتاده است که انسانها در زمانهای مختلفی به موضوعی علم داشته اند اما از آنجاییکه نسبت به آن مسئله بصیرت لازم را نداشته اند در انتخاب و پیمودن مسیر به ضلالت و گمراهی گرفتارشده اند.

 ایشان درادامه باتوجه به انتخابات مجلس در استان ایلام به دور دوم کشیده شد،   خاطر نشان کرد: هرچه انتخابات پرشورتر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنان دیده خواهد شد.

 ایشان انتخابات را نعمتی الهی و پشتوانه امنیت، عزت و آبروی ملت و نظام اسلامی خواند ،افزود: امیدواریم نیروهایی که وارد مجلس می­شوند، دلسوز نظام واصلح باشد.و شخصی اصلح است که باسواد، دلسوز، پایبند به ارزشهای نظام ولایت­مدار و ... باشد.