کد مطلب: 26498 تعداد بازدید: ۳۰۲

نشست حکمت مطهر

نشست حکمت مطهر

چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴:۱۹
نشست حکمت مطهربا حضورحجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام در جمع اساتید وطلاب مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س) برگزار گردید..

حجت ااسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه   به بررسی شخصیت کم نظیر شهید مطهری پرداخت وگفت: انسان باتقوی که در همه صحنه های انقلاب اسلامی حضور پرشور داشتند، افکار ، دیدگاهها و کتابهای او باعث روشنی نظام و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در اوج خفقان رژیم ستم شاهی و اشاعه فرهنگ مادیگرایی، در دانشگاه ها محافل مختلف  با سخنرانیهای  کوبنده اش توانست  مکتب های مادی گرا را از میدان خارج کند و معارف دین مقدس اسلام و انقلاب را برای نسل تشنه بیان کند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود:این روحانی  آگاه وعالم به مسایل روز با  شناخت عمیق از توطئه های فرهنگی دشمنان که در لباس دین می خواستند با معارف اسلام مخالفت کنند آنها را رصد می کرد و شخصا وارد میدان می شد و با قلم بسیار زیبایش در برابر افکار و اندیشه های باطل و غلط آنها می ایستاد.

موسس مدرسه علمیه فاطمه زهرای اطهر(س)  طلاب  رابه مطالعه آثارشهید مطهری توصیه نمودتا چراغ هدایتی  در مسیر طلبگیشان  باشد.

گفتنی  است در این برنامه از اساتید مدرسه تجلیل و توسط صداو سیما پوشش خبری گردید.